shapka_top22.jpg
umg@umg.kiev.ua

Головна

Ласкаво просимо!

Проблеми зі здоров'ям, які неминуче виникають у кожного, ми намагаємося вирішувати швидко і ефективно. Наша мета - не дати хворобі перешкодити вам бути щасливими. Ми знаємо, як це важливо!

Приватна жіноча консультація «Українська медична група» була створена в 1997 році лікарями, які пропрацювали багато років в державній медицині і знають не з чуток все її плюси і мінуси. Від мінусів ми пішли рішуче і назавжди, плюси намагаємося розвивати постійно.

Чому обирають нашу приватну клініку гінекології та урології в Києві?

  • Медицинский центр "Украинская медицинская группа"«Українська медична група» - багатофункціональний медичний заклад. Ми працюємо в Києві понад 20-ти років, і наша позитивна репутація є результатом роботи всієї команди професіоналів: ввічливі адміністратори, уважні медсестри, висококваліфіковані лікарі та сучасна технічна база.
  • Профілюючі напрямки - гінекологічний та урологічний.  Також надається можливість отримати послуги терапевта, невропатолога, андролога, психолога, дерматолога, кардіолога, масажиста. Це забезпечує повний цикл ефективного лікування.
  • За відгуками пацієнтів, багато жінок і чоловіків шукали хорошого фахівця, а знайшли його в нашій клініці. Основна маса відвідувачів приходить до нас за рекомендаціями знайомих і друзів, тому якість лікування - це головний і вирішальний «маркетинговий фактор».
  • Спеціалізуються на проблемах жіночого здоров'я акушер-гінекологи, гінекологи-ендокринологи, мамологи, лікарі УЗД. Всі лікарі мають першу та вищу категорії і постійно підвищують свій професійний рівень на курсах, конференціях, тренінгах.
  • Кваліфікована діагностика і лікування надана жінкам, які страждають гінекологічними захворюваннями. Здорові жінки набувають можливість проводити успішну профілактику гінекологічних захворювань і планування вагітності.
  • Вагітні жінки мають можливість спостерігатися в жіночій консультації до 20 тижнів вагітності.
  • Зарплати лікарів не включають в себе бонуси за аналізи і медичні препарати, що призначаються. Лікування спрямоване виключно на кінцевий результат.
  • Наші пацієнти та їхні проблеми - це повна конфіденційність, а при бажанні і анонімність. Історія хвороби і всі результати аналізів та обстежень стосуються тільки вашого гінеколога і Вас. Вся інформація має гриф «Цілком таємно» і може використовуватися тільки для службового користування, якщо паралельно необхідна консультація інших фахівців.
  • Ви можете здати всі аналізи прямо у нас в клініці, досвідчені медсестри зроблять все швидко і безболісно і позбавлять від необхідності шукати кращі лабораторії Києва, адже у нас з ними надійні партнерські відносини.
  • Багато хто вважає, що приватні гінекології в Києві - це дуже дорого. Але ми зруйнували цей стереотип: у нас демократичні доступні ціни при високому європейському якості обслуговування.


Переконайтеся в цьому, зателефонувавши за телефонами в Києві (044) 272-35-52, 272-51-16, 095-106-90-74 ви зможете записатися на прийом до лікарів в будь-який зручний для вас час. Наші контакти


Останні новини


19.08.2019

Шановні пацієнти!

Пропонуємо Вашій увазі графік роботи медичної клініки по вул. Стрітенська, 4/13 і вул. Гончара, 8/5:


24.08.19г.- вихідний

26.08.19г.- 9.00-16.0013.05.2019
Масаж Акція з 15 травня по 1 липня 2019 року

Для всіх пацієнтів нашої клініки

Безкоштовний пробний масаж (30 хвилин).

Умови акції і час проведення уточнюйте у адміністратора.

Кількість процедур обмежено

З 1 березня по 1 липня 2019 року

При проходженні курсу масажу 10 або 15 сеансів:

10 сеансів - останній десятий масаж безкоштовно;

15 сеансів - десятий масаж безкоштовно, п'ятнадцятий масаж - 50%

Пропозиція діє на масаж тривалістю 45 хвилин і 60 хвилин протягом:

10 сеансів - 35 днів, 15 сеансів 50 днів.

Пропозиція на курс не діє для страхових випадків.

Умови уточнюйте у адміністратора: (044) 272-35-52, (044) 272-29-6114.12.2018

Шановні пацієнти!

Пропонуємо Вашій увазі графік роботи медичної клініки по вул. Стрітенська, 4/13 і вул. Гончара, 8/5:

Детальніше>>
03.10.2017

Акція! Знижка 50% на УЗД або консультацію гінеколога в Києві

Детальніше>>


03.10.2017

У нашій клініці з недавнього часу для економії коштів наших пацієнтів почали проводитися лабораторні дослідження пакетами. Ознайомитися з ними Ви можете в таблиці "Комплексні лабораторні дослідження".

Детальніше>>


Запишіться на палаючу консультацію лікаря зі знижкою 30%!