Европейское
качество медицины
в центре Киева!


Мы работаем для Вас:

Временный график работы

Пн, Ср: 17:00 - 20:30

Вт, Чт: 09:00 - 19:00

Сб: 10:00 - 16.00

Пт.: выходной

Возможны изменения. Звоните для уточнения информации


Видеоэкскурсия
по клинике

 

Пошук надії для бездітних пар:

як досягти омріяного батьківства? (частина 2)

Пошук надії для бездітних пар частина 2.Внутрішньоматкова інсемінація або ВМІ.

Це процес, в якому підготовлена сперма вводиться безпосередньо в порожнину матки за допомогою тонкого катетера. Такий процес називається внутрішньоматковим заплідненням. Цей метод часто використовується, коли сперма містить велику кількість антитіл, пара не в змозі мати вагінальний секс, можливо, через інвалідність, або для одностатевих пар.

Для жінки, щоб пройти успішне штучне запліднення, її фаллопієві труби, які з'єднують яєчники матки, повинні бути відкритими і здоровими. Фаллопієві труби можуть бути перевірені за допомогою лапороскопиї. В якості альтернативи, можна використовувати ренген або ультразвук.

Шанс для штучного запліднення залежить від віку. Існує, як правило, 10% до 20% вірогідність зачаття на цикл. Проте, за 6 циклів вірогідність збільшується до 60-70%.

Лікарі-гінекологи можуть призначити препарати, що сприяють овуляції на додаток ВМІ, створюються умови для безпечної вагітності. Як і з іншими методами лікування безпліддя, штучне запліднення може збільшити ймовірність багатоплідних пологів.

Внутрішньофалопієве запліднення.

Є два основних типи.

  1. Гаметне внутрішньофалопієве запліднення (GIFT): яйцеклітина і сперма поміщаються в фаллопієві труби, щоб запліднення відбулося природним шляхом.
  2. Зиготне внутрішньофалопаєве запліднення (ZIFT): множинні яйцеклітини збирають з яєчників і змішують зі спермою. Запліднення відбувається в лабораторії і зиготи поміщаються в фаллопієві труби, а не в матку. В цьому полягає основна відмінність ZIFT і ЕКЗ.

Внутріфалопієве запліднення може бути використане в тих випадках, коли маткові труби жінки не було заблоковано або пошкоджено. А також, коли чоловік має низьку кількість сперматозоїдів, або є проблеми зі спермою в цілому. Використовується ще й там, де попередні спроби ЕКЗ були не в змозі призвести до вагітності.

В середньому тривалість одного циклу займає від 4 до 6 тижнів. Також відсоток успіху залежить від віку. В цілому він становить близько 22%. Процес вважається більше травматичним, ніж ЕКЗ, так як це вимагає використання лапароскопу, що вводиться через невеликий утвір на животі.

Сурогатне материнство

Сурогатне материнство - це коли інша жінка носить і народжує дитину для пари, яка не може мати дитину. Сурогатна матір вагітніє або за допомогою ЕКЗ з використанням ембріонів визначених батьків, або шляхом штучного запліднення з використанням або сперми батька або спермою донора.

Сурогатне материнство має один з найвищих показників успіху, коли є здорова яйцеклітина, сперматозоїд, або донорські клітини. Проте, це може зайняти близько півтора року, щоб завершити процес узгодження, ЕКО та саму вагітність.

Сурогатний процес дозволяє проводити розширений скринінг. В данному випадку, ви можете обрати гестаційного кур'єра або жінку, що виносить вам майбутню дитину. На додаток, сурогатне материнство слугує парам, які не можуть безпечно виносити вагітність до повного терміну, або дозволяє одностатевим парам мати дітей. В Україні сурогатне материнство дозволене на комерційній основі.

Як підготуватись до лікування безпліддя.

Ваш лікар-гінеколог допоможе знайти найкращу репродуктивну технологію для вас. Проте, є речі, які ви можете зробити самостійно, перш ніж відвідати спеціалиста. Результат самостійного дослідження дає вашому лікарю повну уяву та інформацію про стан жіночого організму.

  • Ведіть детальний графік, зазначивши, коли ваші цикли починаються та закінчуються. Ви можете використовувати електронну таблицю або один з багатьох додатків до телефона, що допоможуть вам занотувати інформацію.
  • Занотуйте чи є у вас овуляція і коли.
  • Якщо ви відчуєте сильний біль під час ПМС.
  • Зверніть увагу, як часто ви маєте секс з вашим партнером, і коли це відбувається у вашому циклі.

Все це дасть гінекологу життєво важливі ключі для правильної постановки діагнозу. Що допоможе обрати метод лікування безпліддя, який буде найуспішнішим.

Дивіться попередню частину тут.

Користні статті на нашому сайті:

Гинекологический осмотр в Киеве. Когда нужно посещать гинеколога?

Врач гинеколог эндокринолог.

Причины посетить гинеколога.

Анализы в Киеве. Какие анализы входят в обязательную программу гинекологического осмотра?

Гинеколог в Киеве. Гинекологический осмотр. Рекомендации для женщин.

Первые признаки беременности.

Внематочная беременность.

Назад >>